Nü Estetik Grup

     Nü Estetik Grubu, İstanbul’un nefes alma noktası Göktürk’de, 2005 yılından beri bir yeniden doğuş merkezi. Öncelikli hedefi; sakin bir atmosferde zihniniz ve bedeninizin gençleştirmek, konusunda uzman personeliyle size harika bir deneyim yaşatmaktır.

     Fiziksel, duygusal ve zihinsel iyilik haline odaklanan Nü Estetik Grubu; altında faaliyet gösteren NuDaySpa ve SoftGöktürk’de tüm duyularınıza bir şölen yaşatılır…

     Nudayspa’da organik cilt bakımından anti-aging bakımlarına ,lazer epilasyondan medikal el-ayak bakımına ,medikal masajdan solaryum ve infaredterapiye, hydrafaciallifden dermaterapiye kadar her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesi ile faaliyet gösteriyor.

     Nü Estetik Grubu bünyesinde zayıflama ve sağlıklı yaşam konusunda yeni bir oluşum  Soft Göktürk 2020 yılının Eylül ayında hizmete başladı. Soft Göktürk’de  bölgesel incelme ,zayıflama ,selülit programları , diyetisyen ve  diyet yemekleri ile zayıflama ve sağlıklı yaşam ,biorezansla zayıflama , biorezonansla sigara bırakma ve sağlıklı yaşam konularında uzman ekibi ile tüm İstanbul’luları bekliyor .

     Ruh ve beden bütünlüğünü hedefleyen Nü Estetik Grubu’nun hijyen ortamında zengin menüsünden seçeceğiniz bakım rituelleri ile adeta yeniden doğduğunuzu hissedeceksiniz

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir